ترفندهایی جدید برای افزایش امنیت بیشتر درب ضد سرقت خلازیر در مناطق خلوت!

حریم خصوصی و امنیت دو حق اساسی در زندگی روزمره هستند در حال حاضر، از کلیدها، رمزهای عبور و پین برای ایمن سازی اطلاعات محرمانه از درب ضد سرقت استفاده می شود با این حال، روش های ذکر شده در بالا می توانند به خطر بیفتند و در نتیجه تهدیداتی را برای امنیت مطرح کنند.

این مقاله روشی پیشرفته برای افزایش سیستم امنیتی با استفاده از الگوریتم‌های تشخیص چهره و تشخیص چهره ادغام شده با Raspberry Pi ارائه می‌کند که برای کنترل دسترسی به درب ضد سرقت خلازیر استفاده می‌شود از آنجایی که صورت بدون شک به یک فرد مرتبط است، نمی توان آن را تکرار کرد.

این مقاله از سه زیرسیستم تشخیص چهره، استخراج ویژگی و تشخیص چهره برای دسترسی به درب ضد سرقت خلازیر تشکیل شده است در ابتدا سیستم با ویژگی های افراد مجاز که در پایگاه داده ذخیره می شوند آموزش داده می شود.

درب ضد سرقت

اولا، این فرآیند با گرفتن تصویر یک شی با استفاده از دوربین رزبری پای و سپس تشخیص چهره با استفاده از الگوریتم ویولا جونز آغاز می شود زیرا دقت بیشتری در تشخیص اشیا در زمان واقعی ارائه می دهد.

سپس استخراج ویژگی و تشخیص چهره با استفاده از الگوریتم Local Binary Pattern (LBP) انجام می شود که می تواند اطلاعات بافت همسایه محلی تصویر در مقیاس خاکستری را استخراج کند و می تواند به طور موثر بین شی و پس زمینه تمایز قائل شود.

ویژگی‌های استخراج‌شده از درب ضد سرقت خلازیر با استفاده از الگوریتم PCA (Principal Component Analysis) ابعادی کاهش می‌یابند. در غیر این صورت، دسترسی به در ممنوع می شود و زنگ هشدار به ادمین هشدار می دهد.

سپس استخراج ویژگی و تشخیص چهره با استفاده از الگوریتم ساخت درب ضد سرقت خلازیر Local Binary Pattern (LBP) انجام می شود که می تواند اطلاعات بافت همسایه محلی تصویر در مقیاس خاکستری را استخراج کند و می تواند به طور موثر بین شی و پس زمینه تمایز قائل شود. ویژگی‌های استخراج‌شده با استفاده از الگوریتم درب ضد سرقت خلازیر PCA (Principal Component Analysis) ابعادی کاهش می‌یابند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.