بازرگانی آرادین پلاستیک
خانه / ظروف یکبارمصرف / خرید ظروف یکبار مصرف کاغذی ارزان

خرید ظروف یکبار مصرف کاغذی ارزان

خرید ظروف یکبار مصرف کاغذی ارزان در انواع مختلف از جمله لیوان کاغذی، کاسه کاغذی، بشقاب کاغذی و… از طریق تولید کننده های آن به صورت آنلاین امکان پذیر شده است.
با ورود ظروف یکبار مصرف به بازار، همه بر این باور بودند که بهترین نوع ظروفی که می توان در مجالس، مهمانی ها، رستوران ها، پخش غذا و… استفاده کرد، این ظروف هستند.
اما با گذشت چندین سال به این نتیجه رسیده اند که این ظروف نه تنها برای آسایش آن ها نبوده بلکه مضرات بسیاری هم برای آن ها دارد. اما با ورود ظروف یکبار مصرف کاغذی، کمی این آسیب ها کاسته شد، اما باز هم نگرانی ها در این زمینه وجود دارد.

خرید ظروف یکبار مصرف کاغذی

ظروف یکبار مصرف کاغذی

قبل از ظروف یکبار مصرف کاغذی، ظروف یکبار مصرف پلاستیکی در کشور تولید داشتند، که در حال حاضر نیز به تولید خود ادامه می دهند. اما ظروف کاغذی با توجه به اینکه کمترین میزان مواد اولیه پلاستکی را در خود دارد، بنابراین گزینه مناسبی برای جایگزینی با ظروف یکبار مصرف پلاستیکی هستند. اما با توجه به اینکه هر کدام از این ظروف دارای قیمت های متفاوتی هستند، قیمت نیز یکی از پارامتر هایی است که در خرید بسیار تاثیر دارد.

جنس انواع ظروف یکبار مصرف کاغذی

حتما این سوال برای شما هم پیش آمده است، که جنس ظروف یکبار مصرف کاغذی چیست؟ آیا این نوع ظروف هم برای سلامتی مضر هستند؟
همانطور که می دانید کاغذ دارای ویژگی های منحصر به فردی است، و اگر مایعات و یا هر نوع خوراکی دیگر در آن ریخته شود، بدون شک به داخل کاغذ نفوذ خواهد کرد. بنابراین تولید کننده ها برای اینکه بتوانند مقاومت و نفوذ ناپذیری ظروف کاغذی را در برابر آب و مایعات مختلف، حفظ کنند، از یک لایه پلی اتیلن در بخش داخلی این ظروف استفاده می کنند.

خرید ظروف یکبار مصرف کاغذی

نقاط قوت ظروف یکبار مصرف کاغذی

نقاط قوتی که ظروف یکبار مصرف کاغذی را در بازار بسیار پرفروش کرده است.

  • بهداشتی بودن
  • تجزیه پذیر بودن
  • شیک بودن
  • امکان چاپ آرم
  • امکان چاپ تبلیغات
  • و…

اما یکی از مهمترین مشکلاتی که در این زمینه وجود دارد، واردات مواد اولیه این ظروف، از کشور های دیگر است. در ایران، ظروف کاغذی یکی از پرمصرف ترین ظروف در رستوران ها، کافی شاپ ها، سمینار ها، مهمانی ها و… به شمار می رود.

خرید ظروف یکبار مصرف کاغذی

قیمت ظروف یکبار مصرف کاغذی

با توجه به مواد اولیه و طرح هایی که در تولید این ظروف استفاده می شود، در تعیین قیمت آن بسیار تاثیرگذار بوده است. البته کیفیت و همچنین طرح های سفارشی برای تولد نیز یکی از پارامتر های تعیین قیمت می باشد. اگر به دنبال خرید عمده و لیست قیمت ظروف یکبار مصرف کاغذی هستید، حتما با سایت هایی که در این زمینه فعالیت می کنند، در ارتباط باشید.