فرش ابریشم طرح اولیا آلودی را به خود جذب نمی کند

در هنگام خرید باید به این نکته توجه کنید که ابعادفرش ابریشم طرح اولیا کوچکتر از اندازه اتاق شما باشد. به طوری که فرش زیر مبل ها نرود و اتاق را کاملا نپوشاند.

عدم توجه به این موضوع باعث کوچکتر شدن فضای اتاق و از بین رفتن زیبایی آن می شود. پس اگر به دنبال دکوری زیبا هستید حتما فرشی متناسب با ابعاد جلو مبل خود بخرید. در اتاق خواب نیز می توانید ابعاد مناسب را برای قرار گرفتن در کنار تخت انتخاب کنید.

اگر می خواهید فرشی با جنس و کیفیت عالی بخرید بهترین نخ مورد استفاده در محصولات فرش ماشینی نخ اکریلیک هیت ست می باشد.

از ویژگی های این نخ می توان به مقاومت آن در برابر حرارت و همچنین ضد حساسیت و پرز بودن این فرش اشاره کرد، همچنین نخ اکریلیک به دلیل کیفیت و شفافیت باعث زیبایی بیشتر طرح و طرح به کار رفته در فرش می شود.

ماشینی است پس اگر به دنبال خرید فرش ماشینی خوب هستید توصیه می کنیم فرشی با نخ اکریلیک هیت ست بخرید.در واقع همان تعداد حاشیه در هر متر عرض فرش ماشینی است.

تراکم مربوط به فشردگی الیاف فرش است. هر چه تراکم فرش بیشتر باشد؛ کیفیت و دوام بالاتر خواهد بود.

بنابراین هر چه شانه و تراکم فرش بیشتر باشد. کیفیت نیز خواهد بود. شانه و تراکم بالا نیز بر زیبایی و ظرافت طرح و نقش فرش تأثیر می گذارد. پس اگر دقت کنید متوجه می شوید که فرش های 1200 شانه زیباتر و براق تر از فرش های کم تراکم هستند.

این فرش ها فرش های لوکس محسوب می شوند; دارای هشت پالت رنگ و با بهترین کیفیت الیاف بافته شده اند.

فرش هایی را انتخاب کنید که دارای برچسب و مشخصات فرش در پشت باشند تا بتوانید با اطمینان انتخاب کنید.

باید بدانید که بیشتر فرش ها در ابتدا پرزهای زیادی دارند و این اصلا جای نگرانی نیست. اما با دور زدن زمان باید میزان پرز فرش را کاهش داد. مقدار پرز در یک فرش ماشینی عالی به تدریج کاهش می یابد. در غیر این صورت الیاف به کار رفته در آن ضعیف است.

همچنین هنگام خرید فرش می توانید با دست زدن به فرش میزان پرز را بررسی کنید.

اگر می خواهید روش های خلاص شدن از شر پرز فرش را بدانید، این پست وبلاگ را بخوانید. با در نظر گرفتن این نکات می توانید فرش باکیفیت را انتخاب کنید که حتی بعد از چند سال از آن راضی باشید.