پارچه مبلی ابرنگی که بدون نیاز به شوینده پاک می شود

همه ما پنبه را به عنوان یک پارچه راحت در لباس و اکنون  پارچه مبلی ابرنگی می شناسیم.

به گفته گریس هافند، پنبه هم در تی شرت و هم در مبل شما عملکرد مشابهی دارد.

پنبه یا ترکیب پنبه می تواند بدنه ای را به یک ماده اضافه کند تا بافت ظریف تری روی یک قطعه نگه دارد.

هافند توضیح می‌دهد که البته، لطافتی را برای تقویت تجربه لم دادن شما به آن اضافه می‌کند.

مزایای پنبه
بنابراین، چرا باید پنبه را برای مبل خود انتخاب کنید؟

Toussaint Derby توصیه می کند پارچه پنبه ای را به دلیل قابلیت تنفس آن در ماه های گرم تر انتخاب کنید و آن را برای کسانی که در آب و هوای گرم زندگی می کنند انتخابی عالی است.

دربی می‌گوید: پنبه نیز ماده‌ای آسان برای تمیز کردن است، زیرا «بیشتر روکش‌های بالشتک پنبه‌ای را می‌توان برداشت و در شستشو انداخت یا برای تمیز کردن حرفه‌ای به تمیزکننده‌ها برد.

اما برای برخی، پنبه ممکن است بهترین انتخاب نباشد.

کارن بیلمن توصیه می‌کند اگر در منطقه‌ای زندگی می‌کنید که نور زیادی در آن وجود دارد، از پنبه خودداری کنید، زیرا “احتمالاً پارچه شما آسیب می‌بیند.”

بیلمن ادامه می دهد: «آب و هوای با رطوبت بالا نیز روی پارچه تأثیر می گذارد، باعث ایجاد کپک و جذب ماهی نقره ای می شود، همچنین به الیاف آسیب می رساند.

“پنبه مستعد همه این مسائل است و برای ملحفه ها بهتر است.”

کتانی که به عنوان پارچه ای سبک، سازگار با محیط زیست و طبیعی شناخته می شود، یک ماده محبوب برای تخت خواب، لباس و بله، مبل شما باقی مانده است.

به گفته کارن رور، کتانی “خیلی آسان برای تمیز کردن، آن را برای خانواده هایی با بچه ها یا حیوانات خانگی ایده آل می کند”، اما در هنگام تمیز کردن باید احتیاط بیشتری کرد.

کتانی به دلیلی محبوب باقی مانده است. دربی توضیح می‌دهد که ویژگی‌های تنفسی و مقاومت کتانی در برابر کپک، آن را برای کسانی که در آب و هوای گرم و مرطوب هستند یا کسانی که آلرژی دارند، به بهترین فروش تبدیل می‌کند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.