گونی کنفی دلیل اصلی گرانی نخ در مشهد

هر گونی کنفی باید کاربردی و متناسب با هدف باشد، و ما مفتخریم که طیف وسیعی از کیسه های کنفی را متناسب با مصارف مختلف در دسترس داشته باشیم.

از کیف‌های سکه‌ای کوچک گرفته تا چمدان‌های بزرگ، از کیف‌های ساده تا کیف‌های سخت لپ‌تاپ یا کیف‌های ساخته شده از کامپوزیت کنفی (جایگزینی برای پلاستیک).

یک کیسه کنفی برای هر مناسبتی وجود دارد، و آن‌طور که از هر نوع کوله‌پشتی انتظار دارید، شیک و شیک هستند، این فقط کیف‌های رنگارنگ رنگارنگ شما با یک برگ شاهدانه بزرگ روی آن‌ها نیستند، گزینه‌های بسیار حرفه‌ای و محتاطانه‌ای وجود دارد.

به طوری که بتوانید عشق خود را به محیط زیست بدون ترس از برچسب زدن به عنوان یک هیپی سنگر نشان دهید (بله، مردم هنوز هم کنف را با علف های هرز دود می کنند.

ما اخیراً راه زیادی را پیموده ایم، اما هنوز راه در پیش است تا زمانی که آن را تغییر دهیم. کلیشه ای در ذهن مطلقاً همه). به چند مدل زیر نگاهی بیندازید.

خیلی ساده، بله! همانطور که از خواندن مقاله بالا می دانید، فکر می کنیم آنها بهترین مواد برای ساخت کیف هستند.

کیسه های کنفی برای چیست؟کیسه های کنفی برای طیف وسیعی از مصارف مناسب هستند زیرا انواع مختلفی از کیسه های کنفی وجود دارد.

از آنها به عنوان کیف مدرسه، کیف کار، کیف لپ تاپ، کیف دستی، کیف چمدان مسافرتی، کیف سکه، کیف خرید یا هر چیز دیگری که می توانید رویای آن را داشته باشید، استفاده کنید.

آیا کیسه های کنف بادوام هستند؟آره! همانطور که در بالا توضیح داده شد، کیسه های کنف به لطف این واقعیت که الیاف کنف قوی ترین الیاف طبیعی در جهان هستند، بسیار بادوام هستند. آنها 5 برابر استحکام پنبه و 3 برابر دوام دارند.

آیا کیسه های کنفی قابل شستشو هستند؟بله، شما می توانید اکثر کیسه های کنف را با ماشین شستشو دهید، اما همیشه قبل از انجام این کار، توصیه های سازنده را بررسی کنید.

کنف همچنین به طور طبیعی آنتی باکتریال است که کیف شما را برای مدت طولانی تری نسبت به سایر مواد تازه و بهداشتی نگه می دارد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.